menunewsletter
Anatola, Edyty

Jesteś tu: » Strona główna » Dla rodziców

Kochani Rodzice!!!

Ja, Wasza pociecha, jestem już duży i chodzę do przedszkola. Wiem, że macie wiele spraw na głowie, dlatego chciałbym Wam o niektórych przypomnieć. Tak na wszelki wypadek

• Nie mogę biegać w butach w sali. Przynieśmy do przedszkola jakieś ładne pantofelki.

• Ubierajcie mnie „na cebulkę”. Pogoda w ciągu dnia się zmienia. Czasem się ru­szam i jest mi ciepło, a czasem słucham bajeczki i wkładam sweterek.

• Chcemy codziennie korzystać ze spacerów i zabaw na świeżym powietrzu. Zadbajcie, bym zawsze miał odpowiednie ubranko i był gotowy do wyjścia.

• Zadbajcie, by w szatni zawsze były zapasowe ubranka do przebrania. Każde­mu może przytrafić się wpadka lub jakiś mały wypadek.

• Chcę urosnąć zdrowy i silny, dlatego potrzebuję stroju gimnastycznego do ćwi­czeń ruchowych. Krótkie spodenki i koszulka z krótkim rękawem na pewno się znajdą (listopad).

• Czasem z noska trochę cieknie. Dopilnujcie, bym zawsze w kieszonce miał chus­teczki higieniczne (duża paczka). Nie zostawiajcie ich jednak w szatni – lepiej zabiorę je do swojej szafki.

• Chciałbym tak, jak koledzy myć ząbki w przedszkolu. Potrzebuję jednak szczoteczkę do zębów z osłonką oraz pastę (październik).

• W przedszkolu będę malował, rysował, wyklejał...Nie chcę, żeby prace mi się zniszczyły, dlatego kupcie mi proszę teczkę na rysunki. Nie zapomnijcie o podpisaniu ich, żebym nie mylił się z kolegami.

• Żeby być Małym Artystą potrzebuję artykułów papierniczych, takich jak: kredki ołówkowe, kredki woskowe, ołówek i temperówkę, gumkę do gumowania. Je także trzeba podpisać. A może moglibyście dostarczyć naszej grupie jakieś kartki do ryso­wania.... Będziemy bardzo szczęśliwi! Podziękujemy Wam uśmiechem.

• Chcemy ćwiczyć buzię, by mówić wyraźnie. Do tych zabaw potrzebne będzie mi lusterko wielkości Twojej dłoni (także podpisane).

• W czasie zabawy czy odpoczynku fryzura czasem się zepsuje. Żeby ją naprawić potrzebny będzie podpisany grzebyk.

• Być może będziemy potrzebowali jakiegoś drobiazgu na zajęcia, wybierzemy się na wycieczkę... Zaglądajcie często do „Kącika dla Rodziców” i czytajcie informacje! ☺ Warto zerknąć także na naszą stronę www i profil Facebook.

• W przedszkolu obchodzimy urodziny. W dniu swojego święta solenizant częstuje dzieci i panie cukierami. Do domu wraca z drobnym upominkiem i miłymi wspomnieniami ☺

Gdybyście mieli jakieś pytanie albo pomysły na lepszą zabawę i naukę w przedszkolu, to nasza Pani czeka na Was każdego dnia

Wasz Przedszkolak